FSH Makina

Hakkımızda

İşletmelerde kullanılacak doğru ekipmanlar, iş gücü ve zamandan kazançla firmalara kar olarak geriye dönmektedir. FSH Makina olarak hedefimiz, sizlerin ihtiyacı olan doğru ekipman ve en uygun çözümü tespit edip işletmenizde uygulamak.

Misyonumuz

FSH Makina, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ve her geçen gün müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

FSH Makina sektörü ürünleri satışında ve satış sonrası hizmetlerinde “Müşteri memnuniyeti ” ilkesi ile çalışan , dinamik ve lider bir şirket olmak hedefini taşımaktadır.

Mutlu Müşterilerimiz

98%

Uzman Kadromuz

99%
Bize Ulaşın
 • Güven

  Yaptığımız her işlem için açık ve net olmayı cânı gönülden taahhüt ediyoruz.

 • Kalite

  Müşteri memnuniyetini sağlayarak makina sektöründe sağlıklı hizmet sunmayı amaçlar.

 • Hedef

  Kaliteli taşımacılık ve hizmet anlayışımız adını nesiller boyu yaşatmaktadır.

FSH Makina olarak sektöründe gelişmiş ve deneyimli kadrosu ile çalışan bir firmadır.

FSH Makina

Uzman Kadromuz

Alanında uzman ve deneyimli kişilerle çalışmaktayız. Deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

 • Mutlu Müşteri

  Mutlak müşteri memnuniyeti politikamızı uygulayarak, çalışıyoruz. Piyasaya göre uygun fiyat vererek müşterilerimizi düşünüyoruz.

 • Kaliteli İş Anlayışı

  Yaptığımız her işte kalite politikamızı uyguluyoruz.

Bize Ulaşın

HIZLI, KALİTELİ, EKONOMİK HİZMET

İşletmelerde kullanılacak doğru ekipmanlar, iş gücü ve zamandan kazançla firmalara kar olarak geriye dönmektedir. FSH Makina olarak hedefimiz, sizlerin ihtiyacı olan doğru ekipman ve en uygun çözümü tespit edip işletmenizde uygulamak. Devamında mevcut ekipmanlarınızın bakımlarını profesyonel olarak takip etmek, gerekli olan her türlü servis ve yedek parça tedariğini sağlamaktır.

Bilgi Almak İçin